Logo klubu

O klubu Sponzoři Články

Vážení sponzoři a přátelé rousínovského hokeje,

dovolil bych si zde poděkovat Vám, našim sponzorům a městu Rousínov, za vynaložené finanční prostředky pro naši sportovní činnost. Velmi si vážíme Vaší přízně a děkujeme za veškerou Vaši podporu. V naší amatérské činnosti je pro nás taková podpora velmi důležitá a umožňuje nám tak zapojit se do náročné soutěže hokejových týmů, HEL Vyškov (www.helvyskov.cz).

Díky vaší podpoře jsme mohli v uplynulých letech dosahovat v této soutěži výrazných úspěchů. Věřím, že nás i v budoucích sezónách opět podpoříte a tato podpora nám umožní i nadále provozovat tento finančně náročný sport a zapojit hokejisty rousínovska a zejména hokejovou mládež do výkonnostních soutěží.

Naši sponzoři a podporovatelé:

a) Město Rousínov

b) MAXiTRANS s.r.o

c) HOFMANS SYSTEMS s.r.o.

d) SKR stav, s.r.o.

Děkujeme za Vaši podporu

Michal Růžička                                                                         prezident HC

Logo Hynšt AdvisoryMaxitransHofmanSystemTCPMestoRousinovSKR
Copyright © 2011-2024 František Havíř, všechna práva vyhrazena.